Apple Watch Series 10 Daha Büyük Ekran Boyutu ile Gelebilir

Apple analisti Ming-Chi Kuo, Apple Watch Series 10 akıllı saatlerin bir form faktörü yükseltmesi alacağını ve daha büyük ekran boyutu ile geleceğini ileri sürdü. Buna göre Apple akıllı saat, 45 mm ile 49 mm boyutlarında gelecek ve daha ince bir tasarıma sahip olacak.

Mevcut nesil Apple Watch Series 9, 41 mm ve 45 mm boyutlarında piyasada bulunuyor. Bu arada, daha pahalı olan Apple Watch Ultra 2’nin 49 mm boyutunda mevcut olduğu belirtiliyor. Apple, “üretim verimlerinin karşılanması” halinde Apple Watch Ultra için yeni kasa rengi seçenekleri de sunabilir. Bunun dışında teknik özelliklerin ise genel olarak aynı kalması bekleniyor.

Kuo, Apple’ın bu yılın sonlarında Apple Watch’a 3B baskılı bileşenler ekleyeceğini de sözlerine ekledi. BLT, Apple Watch’un 3B baskılı bileşenlerinin tedarikçisi olacak. Analist, Geçen yıl seri üretim olmamasına rağmen, geçen yıl yapılan yoğun testler 3B baskının üretim verimliliğini önemli ölçüde artırdığını ifade ediyor.

Apple Watch Series 10’un bu yılın sonlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor ve bu ayın başında ön izlemesi yapılan watchOS 11 tarafından desteklenecek. Apple’ın akıllı saatinin onuncu yılını kutlamak için bir Apple Watch X üzerinde çalıştığına dair haberler de bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir